Apie mus

Pirmaujanti rinkos lyderė, angarų projektavimo ir gamybos srityje, uždara akcinė bendrovė “Domisa”, savo veiklą pradėjo vykdyti 2008 metais. Šiandien “Domisa” pasitelkdama dešimties metų patirtį ir įdiegtas naujausias technologijas pilnai išpildo užsakovų pageidavimus ir poreikius. Kompanijos sukurta produktų linija atitinka Lietuvoje keliamus užsakovų lūkesčius. Sėkmingą veiklos vykdymą padeda užtikrinti aiškios gairės : vizija, misija ir vertybės.

Bendrovės vizija yra išlaikyti lyderių poziciją metalo konstrukcijų modulių pastatų projektavime. Skleisti pastatų augimo ideologiją.

Misija : Nuo kliento pečių nuimti visas problemas, susijusias su angarų statyba, dokumentacija, eksploatavimu. Už klientą padaryti viską, kad jam liktų pasirašyti dokumentus ir pradėti naudotis mūsų statomais statiniais. Projektavimo etape numatyti visas pastato auginimo galimybes keičiantis verslo aplinkai. Projektuoti taip, kad pastatytume tiksliai numatytu laiku ir tiksliai tomis sąnaudomis, su kuriomis sutinka klientas. Galėsime greitai prireikus padidinti pastato ilgį, pakeisti sienų dangas, pritaikyti maisto ar birių produktų sandėliavimui iki tol tik technikai laikyti naudotiems angarams. Taip sutaupydami mūsų klientams lėšas.

Įmonė ir profesionali komanda, savo veikloje vadovaujasi šiomis vertybėmis :

Kompetencija : Nuolatos tobulinama darbuotojų kompetencija savo srityje. Sekamos žinios apie naujausias ir našiausias technologijas statybų srityje.

Profesionalumas : Visi darbai atliekami taip, kaip numatyta techniniuose brėžiniuose ir reglamentuose. Jokių eksperimentų, nes kokybė – svarbiausia.

Skaidrumas : Klientai supažindinami tiek su finansiniais, tiek su techniniais projekto aspektais iki menkiausios smulkmenos.

Sąžiningumas : Žodis pažadas – ne mažiau svarbus nei rašytinis. Laikomės duoto žodžio ir darome viską, kad klientas liktų patenkintas rezultatu. Jokių nerealių pažadų.

Atlikti projektai

Destima angaras
Specializuotas angaras Kaune
Angaras Panevežyje
Užkandinė todžė statinys